Paketler | GYMKONG

BE MORE BE KONG

10 DERSLİK PAKET

İyi bir başlangıç yapmak, biraz ısınmak, sonuca, KONG olmaya bir adım daha yaklaşmak için denemeye değer. 10 ders sonrası yeni bir senle tanışacak, kendinle gurur duyacaksın.

ŞİMDİ ÜYE OL
Bizi Ara
  • Ölçüm: VAR
  • Birebir Çalışma: Var
  • Günlük Takip: Var
  • Besleme Danışmanlığı: Var

KEEP IT PERSONAL

20 DERSLİK PAKET

KONG'lar arasına katılmana bir adım kaldı. Sonuca hiç bu kadar yakın olmamıştın. Bugün başla, 20 ders sonra alacağın sonuçlar için kendine teşekkür edeceksin.

ŞİMDİ ÜYE OL
BİZİ ARA
  • Ölçüm: VAR
  • Birebir Çalışma: Var
  • Günlük Takip: Var
  • Besleme Danışmanlığı: Var

Sık Sorulan Sorular

S: Sonuç garanti ediyor musunuz?

Eğitmenlerimizin size yazacağı program sayesinde hedefinize hızla ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Fakat kesin sonuç, beslenme ve yaşam alışkanlıklarınızla geleceği için salondaki aktivitenin yanında dışarıda göstereceğiniz azim sizi sonuca ulaştıracaktır.

S: Üyeliğimi dondurabilir miyim?

Spor yapmanıza engel bir sağlık problemi ya da ikametgah değişikliği halinde paketinizdeki dersleri dondurabilir ya da iade alabilirsiniz. Diğer hallerde mümkün olmayacaktır.

S: Duş ve havlu hizmetiniz var mı?

Soyunma odalarımızda duşlarımız, baş ve vücut havlularımız mevcut.

S: Sokakta giydiğim ayakkabımla salonu kullanabilir miyim?

Hayır. Salonumuzdaki temizlik standartlarını korumak için spor ayakkabınızın ayrı olmasını tercih ediyoruz.

S: Eğitmenim Gym Kong dışında bir mekanda ders verir mi?

Size özel yazılan program, en etkin şekilde sonuca ulaşmanız için salonumuzdaki üst düzey ekipmanları kullanmanızı gerektirmektedir. Bu nedenle Gym Kong dışında bir yerde eğitim vermiyoruz.

S: Derse geç kalırsam ne olur?

Eğitmenlerimiz ders saatlerini sizinle birlikte rezerve ettiği ve gecikmeniz halinde bir sonraki üyemizin saatine geçildiği için, geç kalmanız durumunda o günü koşu bandında kardiyo çalışması yaparak geçirirsiniz.

S: Ders saatimi en geç ne zaman değiştirebilirim.

Önceden belirlenmiş ders saatinizi en geç 12 saat öncesinde değiştirmiş olmalısınız. Aksi halde ders yapılmış kabul edilecek ve paketinizden düşülecektir.

S: Eğitmenimi kendim belirleyebilir miyim?

Şayet başka bir üyemizin referansıyla geldiyseniz ve tercih etmek istediğiniz eğitmenimizin programında uygun boşluk varsa elbette seçebilirsiniz. Diğer hallerde, ulaşmak istediğiniz hedefe göre en uygun eğitmen Gym Kong tarafından tahsis edilecektir.

S: Eğitmenimi dilediğim zaman arayabilir miyim?

Beslenme, yaşam alışkanlıkları ve egzersiz konularıyla ilgili eğitmeninizi günün dilediğiniz saatinde rahatlıkla arayabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

S: Yalnızca kilo mu verdiriyorsunuz?

Hayır. Kilo verme, kilo alma, form tutma, vücut geliştirme ya da kendinizi disipline etme. Hedefiniz ne olursa olsun eğitmenlerimiz en kısa sürede bu sonuca ulaşmanız için sizinle birebir ilgilenerek başarıya ulaşmanıza yardımcı oluyor.

X