Hakkımızda | GYMKONG

Neden Gym Kong’u seçmeliyim?

Çünkü Gym Kong sadece kişiye özel birebir antrenman danışmanlığı yapmaz. Senin hayatını, hedeflerini, hayallerini bir bütün olarak kabul eder ve sana holistik yaşam tarzı koçluğu yapar. Seni disipline eder; sabretmeyi, azmetmeyi, kazanmayı öğretir. İster bir hafta sonu savaşçısı, ister ulusal kalibrede bir atlet ol bilimsel yöntemleri tecrübeleriyle harmanlar, daha fazlası olman, KONG (Şanlı) olman için çabalar, seni zafere ulaştırır. Kısa sürede kilo vermek, kilo almak, şekle girmek, vücut geliştirmek buzdağının sadece görünen kısmı.

Liseden bu yana spor yapmamış; nereden, nasıl, ne yoğunlukta başlayacağını bilmiyor olabilirsin. Gym Kong eğitmenleri başlamadan seviyeni belirleyecek, güçlenmen, direnç kazanman ve sakatlanmalardan uzak kalman için en uygun yolu sana gösterecek.

Evde kendi başına çalıştığında istediğin sonuçları alamayacağını bildiğin halde denemekten asla vazgeçmeyenlerden olabilirsin. Salona gelmek büyük bir angarya gibi geliyor, hatta spor salonlarını sevmiyor da olabilirsin. Bildiğin her şeyi unut. Gym Kong’da kendini evinde ama bu kez arkadaşlarınla spor yapıyor gibi hissedeceksin. Burası senin için bir salondan çok daha ötesi olacak.

Gym Kong eğitmenleri doğaları gereği daima motivedir ve iyi bir eğitmen, başkalarını da nasıl motive edeceğini bilir. Harcayacağın zaman, para ve eforun sana dönmesi, sonuç aldığını görmek için tüm yaşam alışkanlıklarını gözden geçiren eğitmenlerimizle artık motivasyon senin de ayrılmaz bir parçan olacak.

Vücut değişime direnir. Uzun zamandır antrenman yapıyor ama kendini başladığın zamankinden daha enerjik ya da güçlü hissetmiyor olabilirsin. Vücudunun değişime olan direncini kırmak için Gym Kong eğitmenleri seni sakatlanmalardan uzak tutarken aynı zamanda gelişmeni, güçlenmeni sağlayacak kişiye özel programını hazırlayacak ve çok kısa sürede sonuç almaya başlayacaksın. Sana özel hazırlanan program sonrası vücudunu tanıyacak, doğru spor yapmayı öğrenecek ve kendin için yepyeni hedefler koyacaksın.

Bir süredir izlediğin, okuduğun yöntemlerle vücudunu şekle sokmaya çalışıyor ama ilerleme kaydedemiyor olabilirsin. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceler almış eğitmenlerimiz sana doğru yöntemleri bulman ve gelişmen konusunda yol gösterici olacaktır.

Pek çok sağlık problemi, mücadele süreci sporla desteklendiğinde daha hızlı iyileşme göstermektedir. Doktorun egzersiz yapmanda bir sorun olmadığını söylerse, Gym Kong eğitmenleri sağlık problemine uygun en güvenli  programı senin için hazırlayacak, sorunlarla mücadelende destek vermeye çalışacaktır.

Profesyonel bir sporcu olarak güç ve dayanıklılık gerektiren bir müsabakaya mı hazırlanıyorsun? Senin durumunu en iyi Gym Kong eğitmenleri anlar. Çünkü onlar da katıldıkları müsabakalar öncesi büyük bir disiplinle çalışan, beslenme, yaşam ve antrenman rutinleri gibi konuları katı bir şekilde uygulayan profesyonel sporculardır. Hazırlık sürecinde seninle birebir ilgilenip kendi tecrübelerini aktarmak için buradalar.

Image background
Loading...
BUĞRA KESKİN
İster amatör, ister profesyonel ol. Uzun yıllardır sektörde, ulusal ve uluslar arası yarışmalarda edindiğimiz tecrübemizi sana aktarmak, seni hedeflerine güvenle, etkin bir şekilde ulaştırmak için buradayız. KONG (Şanlı) olmak, adından söz ettirmek, daha da önemlisi başarabileceklerini görmek için şimdi tam zamanı.
Kurucu
BUĞRA KESKİN
KurucuBUĞRA KESKİN
X