:

Ben Buğra Keskin. Profesyonel bir vücut geliştirmeci ve aynı zamanda personal trainer olarak hayatımı sürdürüyorum.

2005 yılında Girne Amerikan Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde öğreniciyken vücut geliştirme dünyasına adımımı attım. O günden beri bu spora tutkuyla devam ediyorum. Üniversiteden mezun olur olmaz mesleğimi bu yönde ilerletmek için çeşitli eğitimlere katıldım ve 4. Kademe Baş Antrenörlük seviyesine ulaştım. Halen kendimi bu alanda geliştirmeye devam ediyorum.

2012 yılında vücut geliştirme şampiyonalarına katılmaya başladım. Bugüne kadar ulusal ve uluslararası çapta 29 adet yarışmaya katıldım. 2014 yılında Milli Takıma girerek ülkemi uluslararası arenada temsil ettim. Halen uluslararası profesyonel vücut geliştirme yarışmalarına katılarak bu alandaki kariyerimi sürdürüyorum. 2016’da ortağı olduğum Gym Kong’un kapılarını açarak bu tutkumu daha fazla insanla paylaşma fırsatı buldum ve 2021’de başlattığım uzaktan eğitim programı ile dünyanın dört bir yanından bu sporu seven, çeşitli hedefleri olan kişilerin değişimlerine ve gelişimlerine yardımcı olmaya devam ediyorum.

Amacım; seninle bilgi birikimimi paylaşırken, beraber çıkacağımız bu yolda hedefine en doğru ve en kısa yoldan ulaşmanı sağlamak.

Benim hikayem bu. Şimdi sıra senin hikayeni yazmakta.

Sevgi ve sporla kal,

Buğra Keskin
IFBB Pro Bodybuilder