Buğra Keskin Online Paketler | GYMKONG

Buğra Keskin Online Paketler

Sonunda beklenen an geldi. KONG ONLINE programımız ile dünyanın neresinde olursan ol, ne kadar yoğun çalışırsan çalış, bizim sana vereceğimiz destek ile daha sağlıklı, daha güçlü ve daha fit olacaksın.

Hedefini beslenme biçimin, yaşam tarzın ve sağlık durumun doğrultusunda tamamen sana özel olarak özenle hazırlayacağımız bir beslenme ve antrenman programıyla, birlikte gerçekleştireceğiz.

Artık yanlış antrenman programlarını, yanlış beslenme planlarını unut. Bize güven çünkü yapabileceğini biz biliyoruz. Yarını bekleme şimdi başla . Sen bahanelerinden daha güçlü ol, KONG OL!

Zoru birlikte başaracağız.

 

BUĞRA KESKİN İLE GÖRÜŞMEK İÇİN WHATSAPP HATTI

+90(532) 272 37 47

Lütfen Numaraya Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

KONG ONLINE programımız, sağlığına önem veren, daha kaliteli bir yaşam sürmek isteyen ve doğru beslenmeyi ve doğru egzersiz yapmayı öğrenmek isteyen herkes için uygundur.

  • Mevcut durum analizi (vücut tipin, sağlık durumun, beslenme alışkanlıkların, kullandığın ilaçlar)
  • Hedefin doğrultusunda sana özel olarak hazırlanacak beslenme ve  antrenman planı.
  • Hedefine uygun olarak hazırlanacak cardio planlaması
  • Karın kası egzersizleri
  • Birebir takip.
  • WhatsApp iletişim hattı hafta içi her gün 12.00-18.00
  • İstendiği takdirde supplement planlaması.

Bizim tercihimiz programlarını bir spor salonunda yapman fakat böyle bir olanağın yoksa, sana uygun olarak belirleyeceğimiz ağırlıktaki dumbbelları ve direnç bandını alman gerekiyor.

Programın güncel kilon, yağ oranın, sağlık durumun, görüntün, bütçen ve hedefine göre düzenlenecek. Vejeteryan veya vegan isen diyetin bu kriterlere uygun olarak hazırlanacak.

Sana özel hazırladığımız beslenme ve antrenman programını disiplinli bir şekilde uygularsan daha sağlıklı, daha zinde ve daha fit bir sen olacaksın. Hem yaşam kaliten artacak hem de başarmanın keyfine varacaksın.

  • KONG SIZE paketimizde paket süresi boyunca her hafta, haftanın belli bir günü ve saatinde dilersen Buğra Hoca, dilersen Emin Hoca ile Face Time’da 10 dakikalık bir görüşme yapabileceksin.
  • Paket süren boyunca, bir kez, Buğra ve Emin Hoca ile belirleyeceğiniz bir günde İKİ KONG’dan birisiyle GYM KONG’da antrenman yapabileceksin.

Programların, paketini aldıktan sonra sana göndereceğimiz formları doldurup bize geri gönderdiğin günden sonra paket başlangıç tarihinden 1 gün önce sana gönderilecek.

Çok ciddi sağlık problemleri dışında paketini donduramazsın. Programımız kontenjanla sınırlı olduğu için kimsenin hakkını yemek istemeyiz, bizce sen de istemezsin.

Paketini aldıktan sonra sana doldurman için genel bir konsültasyon formu göndereceğiz, burada amacımız spor ve sağlık geçmişini anlayarak, senin için en uygun ve en doğru olacak planı hazırlamak. Ayrıca senden, önden, arkadan ve yandan çekilmiş boy fotoğraflarını isteyeceğiz böylece gelişimini yakından takip edebileceğiz.

Hiç kimse her zaman ful motivasyon kalamaz, burada önemli olan disiplinli olmayı öğrenmen. Gerisi zaten gelecek. Yeter ki iste ve sana hazırladığımız plana sadık kal. Biz sana inanıyoruz, sen de kendine inan.

X